شبکه اقتصادی آفتاب - جزئیات سند امضا شده بین ترامپ و کیم ‌| قرارداد بین ترامپ و کیم چیست؟
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ 12/9/2019 11:17:06 PM
Monday, December 9, 2019

آفتاب مارکتس

جزئیات سند امضا شده بین ترامپ و کیم ‌| قرارداد بین ترامپ و کیم چیست؟

خبرگزاری فرانسه گزارشی درباره برخی جزئیات سند امضا شده بین رئیس‌جمهور آمریکا و رهبر کره شمالی منتشر کرد؛ سندی که هنوز رسما از آن رونمایی نشده است.

زمان انتشار: سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱:۱۲


به گزارش آفتاب مارکتس به نقل از جهان نيوز، یک رسانه غربی گزارشی درباره جزئیات سند امضا شده بین سران آمریکا و کره شمالی در نشست سنگاپور منتشر کرد.
رهبران آمریکا و کره شمالی پس از مدت‌ها رایزنی فشرده و تنش‌های به وجود آمده برای برگزاری دیدار مشترک، امروز سه شنبه در سنگاپور برای اولین بار دیدار و گفت‌وگو کردند.

طبق گزارش خبرگزاری فرانسه، در سندی که ترامپ و کیم امضا کردند، آمریکا به ارائه «تضمین‌های امنیتی» به کره شمالی و همچنین برقراری »یک رابطه جدید» بین دو کشور متعهد شده است.

بنا بر گزارش این رسانه، سران آمریکا و کره شمالی همچنین در این سند تعهدشان را درباره خلع سلاح اتمی شبه جزیره کره  اعلام کردند.

بنا بر گزارش‌های منابع خبری، قرار است به صورت رسمی سند یا اسناد امضا شده بین ترامپ و کیم تا کمتر از دو ساعت دیگر در اختیار رسانه‌ها و عموم قرار گیرد.برخی منابع رسانه‌ای هم خبر داده‌اند کاخ سفید پس از کنفرانس خبری امروز ترامپ قرار است سند یا اسناد امضا شده بین او و کیم را منتشر می‌کند
 

دیدگاه ها و نظرات :